Grafické služby pro e-shopaře

Specializuji se na oblast e-commerce, navrhnuji bannery, infografiky, firemní loga, nebo kompletně upravuji webové šablony na platformách Shoptet aj. Rád spolupracuji s nadšenci, kteří se věnují svému podnikání na plný úvazek nebo mají prodej zboží jako určitý koníček při práci. Pro všechny klienty pracuji v rámci mé hodinové sazby 1000 Kč (nejsem plátce DPH).

Bannery do e-shopu

Nabízíte v e-shopu zajímavé produkty, ale zákazníci o nich zatím nevědí? Využijte titulní stránku e-shopu a propagujte novinky v úvodním slideru nebo v postranním panelu. Pokud třeba nabízíte dopravu zdarma a další bonusy pro nakupující, zpracuji vám vše do bannerů. Mrkněte na mé reference jak obvykle řeším propagaci v rámci e-shopu.

Bannerová PPC reklama

Bannerové kampaně v rámci Google AdWords, Sklik nebo Facebook Ads patří stále k efektivním způsobům, jak oslovit nové zákazníky nebo v rámci remarketingu motivovat uživatele k dalšímu nákupu. Navrhnu vám bannery v rozlišení vyžadované jednotlivými reklamními systémy. 

Vizuální obsah pro sociální sítě

Oslovte fanoušky na sociálních sítích zábavnou formou nebo je naopak vzdělávejte o různé zajímavost z vašeho oboru třeba ve formě infografiky. Veškeré informace dohledám včetně zdrojů a zpracuji do vizuální podoby ať už pro Instagram, Facebook, Pinterest, či Twitter.

Grafika pro Facebook stránku

Úvodní koláž na Facebooku, Twitteru a dalších sociálních sítích je místem, kde můžete v krátkosti představit váš e-shop nebo upozornit návštěvníky na probíhající slevy a další akce. Zároveň firemní profil vizuálně odlišíte od ostatních prodejců a podpoříte svojí značku i na sociálních sítích.

Firemní logo

Navrhnu vám nové a zároveň kreativní logo vašeho e-shopu. Loga vytvářím standardně ve vektorech a exportuji do formátů pro použití v rámci internetu a nebo na tiskovinách. Mohu zpracovat i grafický manuál loga v PDF.

Úprava grafiky e-shopu

Provozujete e-shop na krabicovém řešení typu Shoptet? Vybranou grafickou šablonu e-shopu vám upravím, včetně nového grafického zpracování všech bannerů, pozadí a dalších částí grafiky, mrkněte na vybrané ukázky upravených šablon.

Dárkové poukazy

Nakoupí u vás zákazníci pouze jednou a již se nikdy znovu nevrátí? Originální dárkový šek na míru je tou nejlepší motivací pro další nákup. Zároveň ušetříte na reklamní kampani, vždyť udržet si stávajícího zákazníka je až sedmkrát levnější než získat zákazníka nového.

Vizitky

Říkáte si, že vizitky v dnešní době nemají smysl a obzvlášť u e-shopů? Pak jste na omylu, jak uvádím na samostatné stránce v reálných příkladech z praxe, je hned několik způsobů, jak můžete využít vizitky v rámci offline propagace vašeho internetového obchodu.

Letáky

Potřebujete graficky zpracovat letáky, visačky, hlavičkové papíry nebo třeba roll-up pro prezentaci na výstavách a dalších akcích? Navrhnu vám požadované tiskoviny a případně mohu také zajistit kompletní výrobu u partnerské tiskárny se kterou dlouhodobě spolupracuji.

Visačky a cenovky

Potřebujete vytvořit grafický návrh visaček? Máte vlastní prodejnu a přemýšlíte nad tím, jak předat zákazníkům důležité informace k produktům? Navrhnu vám visačky, cenovky nebo malé letáčky a to kompletně na míru. Mohu také zajistit kompletní výrobu u partnerské tiskárny se kterou dlouhodobě spolupracuji.

Venkovní reklama

Hledáte další způsoby propagace vašeho e-shopu? Vedle bannerů, Facebook kampaní nebo newsletterů se zaměřte také na offline prostředí. Pomohu vám s vytvořením grafiky výstavních stánků, reklamních plachet nebo navrhnu novou tvář vaší kamenné prodejny.

Roll-up

Propagujte svůj e-shop také v offline světě. Chystáte se na konferenci, veletrh nebo sponzorujete kulturní akci v blízkém okolí? Oslovte nové potencionální zákazníky kreativním roll-up bannerem, pomohu vám s grafickým zpracováním a případně zajistím i kompletní výrobu.

Jiří Mareš

V oblasti grafiky a designu se pohybuji od roku 2010 a mám za sebou značné množství úspěšně odvedených projektů a to zejména pro internetové prodejce.

Zaujalo vás mé portfolio? Neváhejte mě kontaktovat!

me@jirimares.com

sledujte mě na sociálních sítích