Zásady ochrany osobních údajů

Přečtěte si, jak nakládám s vašimi údaji podle Obecného nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů.

Kdo osobní údaje sbírá a zpracovává?

Jiří Mareš (IČO: 87484030) se sídlem Sídliště 466, Velešín 382 32, který provozuje tento web na adrese www.jirimares.com

Podnikatel je zapsán v živnostenském rejstříku.
E-mail: me@jirimares.com
Mobil: +420 723 917 354

Poskytovatel software analytického nástroje Google Analytics od společnosti Google Inc., případně další poskytovatelé zpracovatelských softwarů, služeb a aplikací, které však v současné době jakožto správce nevyužívám.

Jaká máte práva?

Získání opisu osobních údajů – napište mi přes kontaktní formulář a pošlu vám jaká data o vás zpracovávám.
Opravu osobních údajů – je něco v nepořádku nebo jsou některé údaje zastaralé? Kontaktujte mě a provedu požadovanou aktualizaci.
Výmaz osobních údajů – pokud si nepřejete, aby vaše data byla dále zpracovávána, napište mi přes kontaktní formulář a o vše se postarám.
Odvolat souhlas – rozmysleli jste si to a chcete odvolat váš souhlas se zpracováním údajů? Napište mi zprávu.
Podat stížnost – v případě pochybností se můžete kdykoliv obrátit na mne nebo na hlavní dozorový Úřad pro ochranu osobních údajů.

Jaké údaje zpracovávám? Proč je zpracovávám? Na jak dlouho?
Poptávka služeb
přes kontaktní formulář

jméno a příjmení
telefonní číslo
e-mailovou adresu

komunikaci, informace a podklady, které mi poskytnete pro účely vytvoření nabídky

Pro vytvoření cenové nabídky služeb, jednání o této nabídce nebo pro zpracování odpovědi na vámi vznesený dotaz. Po dobu jednání o uzavření smlouvy mezi námi, nejdéle však 12 měsíců ode dne přijetí vaší poptávky, pokud neudělíte souhlas k dalšímu zpracování nebo pokud nedojde k uzavření smlouvy.
Objednávka služeb
uzavření smlouvy o dílo

jméno a příjmení
IČ, DIČ, sídlo nebo bydliště
e-mailovou adresu
telefonní číslo

komunikaci, informace a podklady, které mi poskytnete pro účely plnění smlouvy

číslo účtu a případně další údaje uvedené ve smlouvě, které identifikují konkrétní fyzickou osobu

Pro účely plnění smlouvy. Po dobu účinnosti smlouvy, po ukončení spolupráce budou tyto údaje dále zpracovávány po dobu 10 let ode dne předání zhotoveného grafického díla pro případné uplatnění práv správce.
Referenční účely
grafické portfolio, marketing

Grafická díla obsahující osobní údaje, která identifikují konkrétní fyzickou osobu, například jméno, příjmení, e-mail, telefonní číslo nebo logotyp. U vizitek, či dalších grafických materiálů se může jednat i o viditelnou adresu bydliště nebo provozovny.

Na základě vašeho souhlasu zveřejním grafická díla na tomto webu mezi referencemi a také na svých profilech na sociálních sítích, či dalších odborných webech a to za účelem vlastní prezentace kvality odvedené grafické práce. Po dobu nezbytně dlouhou a přiměřenou těmto účelům, nejdéle však po dobu 5 let nebo do doby, než odvoláte váš souhlas a vyžádáte si výmaz zveřejněných grafických prací, které jsem pro vás realizoval.
Komentáře na blogu
v diskusi pod články
jméno a příjmení
e-mailovou adresu
IP adresu
Na základě vašeho souhlasu, pro účely zveřejnění příspěvku v diskusi pod články na blogu a také zároveň jako preventivní ochranu proti spamu. Do doby než odvoláte váš souhlas a vyžádáte si výmaz vámi publikovaného komentáře v diskusi na blogu.

Jak jsou osobní údaje chráněné?

Mé webové stránky www.jirimares.com disponují HTTPS protokolem (platným SSL certifikátem) pro šifrované spojení mezi serverem a uživatelem. Díky této úrovni zabezpečení se výrazným způsobem minimalizuje riziko ztráty nebo odcizení osobních údajů během přenosu dat (např. při vyplňování a odesílání poptávky skrze kontaktní formulář). 

Veškerý obsah webových stránek www.jirimares.com je fyzicky umístěn na bezpečných serverech společnosti WEDOS Internet, a.s. (IČO: 28115708), se sídlem Masarykova 1230, Hluboká nad Vltavou 373 41, která je držitelem certifikátů ISO 9001 a ISO 14001 a ISO 27001 od TÜV SÜD, více o společnosti ZDE

Soubory cookie

Cookies pro měření návštěvnosti webu a přizpůsobení zobrazení webových stránek jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu správce. Na těchto webových stránkách používám analytický nástroj Google Analytics pro měření návštěvnosti webu od společnosti Google Inc., se sídlem 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, USA.

Detailní informace o Google Analytics a ochraně osobních údajů naleznete na www.google.com/intl/cs/privacy/privacy-policy.html
Pokud chcete zabránit sledování, můžete si nainstalovat doplněk do vašeho internetového prohlížeče tools.google.com/dlpage/gaoptout

Aktualizace zásad pro ochranu osobních údajů

Průběžně mohu Zásady ochrany osobních údajů upravovat či aktualizovat, jakékoliv změny těchto výše uvedených zásad se stanou účinnými po jejich zveřejnění na této webové stránce.

Poslední aktualizace: 17. května 2018

Jiří Mareš

V oblasti grafiky a designu se pohybuji od roku 2010 a mám za sebou značné množství úspěšně odvedených projektů a to zejména pro internetové prodejce.

Zaujalo vás mé portfolio? Neváhejte mě kontaktovat!

me@jirimares.com

sledujte mě na sociálních sítích