Bannery pro PPC

Bannerové kampaně v rámci Google AdWords, Sklik nebo Facebook Ads patří stále k efektivním způsobům, jak oslovit nové zákazníky nebo v rámci remarketingu motivovat uživatele k dalšímu nákupu. Navrhnu vám bannery v rozlišení vyžadované jednotlivými reklamními systémy.
Poslat poptávkuDalší grafické služby

Bannery pro Google AdWords a Sklik

Spustili jste právě nový e-shop? Nejrychlejším způsobem, jak oslovit nové zákazníky je právě skrze PPC reklamy. Vytvořím vám bannery pro reklamní systémy Google AdWords a Sklik. 

Rozjeďte reklamu i na Facebooku

Facebook neustále snižuje dosah klasických příspěvků a jediným způsobem jak oslovit širší publikum je skrze reklamní kampaně, které mají svá určitá pravidla. Bannery vám navrhnu ve stanoveném rozlišení a také s ohledem na maximální možné pokrytí textem.

Bannery pro remarketing

Připomeňte se uživatelům, kteří dříve vstoupili na váš e-shop a nedokončili objednávku, ať už z jakéhokoliv důvodu. Navrhnu vám bannery v nejčastěji používaných formátech pro Google AdWords nebo Sklik od českého Seznamu. 

Chcete navrhnout bannery pro PPC? Kontaktujte mě.

Vypracuji vám nezávaznou cenovou nabídku a domluvíme se na spolupráci.

8 + 10 =

Jiří Mareš

V oblasti grafiky a designu se pohybuji od roku 2010 a mám za sebou značné množství úspěšně odvedených projektů a to zejména pro internetové prodejce.
Zaujalo vás mé portfolio? Neváhejte mě kontaktovat!

+ 420 723 917 354   (Po-Pá: 13:00–18:00)
me@jirimares.com

sledujte mě na sociálních sítích