Dárkové poukazy na míru

Nakoupí u vás zákazníci pouze jednou a již se nikdy znovu nevrátí? Originální dárkový šek na míru je tou nejlepší motivací pro další nákup. Zároveň ušetříte na reklamní kampani, vždyť udržet si stávajícího zákazníka je až sedmkrát levnější než získat zákazníka nového.
Poslat poptávkuDalší grafické služby

Ideální dárek pro všechny

Myslete na zákazníky, kteří chtějí ve vašem e-shopu koupit nějaký dárek pro své kamarády nebo příbuzné. Nevědí přesně, jaké zboží koupit a obávají se, že nakonec pořídí nevhodný dárek. Ulehčete jim rozhodování a nabídněte v e-shopu možnost zakoupení dárkových poukazů. 

Elektronická nebo tištěná verze?

Každý zákazník preferuje jinou formu poukazu, nabídněte tak v e-shopu poukazy v elektronické i tištěné verzi. Vouchery mohou být ve formě obrázku nebo v tiskové PDF verzi. Navrhnu vám poukazy v obou variantách a také mohu zajistit kompletní výrobu u mé partnerské tiskárny se kterou dlouhodobě spolupracuji.

Poděkujte zákazníkům za nákup

Odměňte vybrané zákazníky za opakované nákupy a vložte jim do balíku společně se zbožím také poukaz na nákup dalších produktů v určité hodnotě. Je dobré také poukaz označit datem expirace, který bude zákazníky motivovat k rychlému uplatnění voucheru.

Rozdejte poukazy na akcích

Máte vlastní kamennou pobočku nebo se chystáte na nějakou akci, či výstavu? Je to příležitost, kde můžete oslovit nové zákazníky a motivovat je k nákupu zboží ve vašem e-shopu.

Voucher na odborný servis

Nabízíte v e-shopu další navazující služby jako je třeba pozáruční servis? Zašlete zákazníkům společně se zbožím také slevový voucher, který mohou uplatnit v případě potřeby. Je to značná výhoda oproti konkurenci, která třeba ani žádné servisní služby nenabízí.

Obvyklá cena grafického návrhu

Pokud byste měli zájem o kompletní výrobu voucherů, mohu zajistit u mé partnerské tiskárny.

Jednostranný voucher

1 grafický návrh
až 3 kola připomínek
realizace 3 pracovní dny
výstup v tiskovém PDF

cena návrhu 1 875 Kč

Oboustranný voucher

1 grafický návrh
až 3 kola připomínek
realizace 3 – 5 pracovních dnů
výstup v tiskovém PDF

cena návrhu 2 625 Kč

Voucher s jinými údaji

1 návrh (např. v další hodnotě)
až 3 kola připomínek
+1 pracovní den / varianta
výstup v tiskovém PDF

cena + 375 Kč / varianta

Jiří Mareš

V oblasti grafiky a designu se pohybuji od roku 2010 a mám za sebou značné množství úspěšně odvedených projektů a to zejména pro internetové prodejce.
Zaujalo vás mé portfolio? Neváhejte mě kontaktovat!

+ 420 723 917 354   (Po-Pá: 13:00–18:00)
me@jirimares.com

sledujte mě na sociálních sítích

Velmi si vážím Vašeho velkého zájmu o mé grafické služby, ale na rok 2023 mám již spoustu práce pro stávající klienty a nové projekty tak z kapacitních důvodů nepřijímám.
Na rok 2023 mám již spoustu práce a nové projekty tak z kapacitních důvodů nepřijímám.