Grafický návrh roll-upu

Propagujte svůj e-shop také v offline světě. Chystáte se na konferenci, veletrh nebo sponzorujete kulturní akci v blízkém okolí? Oslovte nové potencionální zákazníky kreativním roll-up bannerem, pomohu vám s grafickým zpracováním a případně zajistím i kompletní výrobu.
Poslat poptávkuDalší grafické služby

Proč investovat do roll-upu?

Roll-upy jsou jednou z nejpoužívanějších forem indoorové reklamy, zejména na veletrzích, či konferencích nebo jako součást výstavních stánků. Roll-up můžete mít trvale také uvnitř své kamenné prodejny, záleží jen na vás.

Z

Propagujte e-shop také v offline světě

Máte rozjetý online marketing na plné obrátky? Investujete do PPC reklam, sociálních sítí nebo e-mail marketingu. Zaměřte se také na potencionální zákazníky mimo internet.

Z

Buďte vidět na různých akcích v okolí

Pokud se v roli vystavovatele nebo podporovatele zúčastňujete různých akcí, veletrhů, či výstav, pak se vám bude roll-up hodit jako skvělá mobilní forma reklamy. Montáž je snadná a za minutu máte roll-up sestavený a připravený k prezentaci. 

Z

Roll-up využijete i v kamenné prodejně

Máte-li vlastní kamennou prodejnu nebo pokud někdo z vašich přátel provozuje obchod, můžete rol-up umístit přímo do prodejny. Na roll-up vám mohu umístit QR kód a návštěvníci se mohou rovnou v prodejně podívat na stránky vašeho e-shopu.

Jaké jsou nejčastější rozměry?

Roll-upy se vyrábějí ve standardních rozměrech, výška bývá 200 cm, liší se však v samotné šířce (80, 85, 100, 120, 150 anebo 200 cm).

Nejčastějším řešením jsou jednostranné roll-upy, kdy zadní strana je bez potisku a takový roll-up se umístí ke zdi. Pokud však plánujete roll-up využít v prostoru, pak je řešením tzv. double roll-up. Jedná se speciální mechanismus s dvěma na sobě nezávislými plátny.

Zajistím i kompletní výrobu roll-upu

Nevíte o žádné profesionální tiskárně, která by vám navržený roll-up vyrobila? Nevadí, dlouhodobě tady spolupracuji s partnerskou tiskárnou, kde vám mohu zajistit kompletní tisk, montáž do mechanismu a celý komplet i s přenosnou brašnou nechám odeslat na vaší adresu. Kontaktujte mě a společně vybereme nejlepší možné řešení v závislosti na tom, jak často budete roll-up využívat.

Obvyklá cena grafického návrhu

Pokud byste měli zájem o kompletní výrobu roll-upu, mohu zajistit u mé partnerské tiskárny.

Jednostranný roll up

1 grafický návrh
až 3 kola připomínek
realizace 4 pracovní dny
výstup v tiskovém PDF

návrh od 3 750 Kč

Oboustranný roll-up

1 grafický návrh
až 3 kola připomínek
realizace 4 – 7 pracovních dnů
výstup v tiskovém PDF

návrh od 5 250 Kč

Tisková výroba

1 potisk plátna
kompletace s mechanismem
tisk 2 – 3 pracovní dny
dodání v kompletu s brašnou

výroba od 1 500 Kč

Jiří Mareš

V oblasti grafiky a designu se pohybuji od roku 2010 a mám za sebou značné množství úspěšně odvedených projektů a to zejména pro internetové prodejce.
Zaujalo vás mé portfolio? Neváhejte mě kontaktovat!

+ 420 723 917 354   (Po-Pá: 13:00–18:00)
me@jirimares.com

sledujte mě na sociálních sítích

Velmi si vážím Vašeho velkého zájmu o mé grafické služby, ale na rok 2023 mám již spoustu práce pro stávající klienty a nové projekty tak z kapacitních důvodů nepřijímám.
Na rok 2023 mám již spoustu práce a nové projekty tak z kapacitních důvodů nepřijímám.