Vizuální obsah pro sociální sítě

Máte na sociálních sítích stovky nebo tisíce fanoušků a průběžně s nimi komunikujete? Nebo naopak na Facebooku úplně začínáte a hledáte způsob, jak oslovit nové uživatele? Jednou z úspěšných cest jsou vizuální informace, jako oblíbené citáty nebo různé zajímavosti z oboru zpracované do infografiky.
Poslat poptávkuDalší grafické služby

Fanoušci se chtějí primárně bavit

Přemýšlíte nad tím, jak oslovit fanoušky na sociálních sítích? Zkuste to zábavnou formou, třeba citáty, které patří k velmi oblíbenému a často sdílenému obsahu. Fanoušci se chodí na sociální sítě bavit, pochopitelně neuškodí, když sem tam budete sdílet novinky nebo akce v e-shopu, ale nesmí se to zvrhnout záplavu sdílených produktů. Nemáte prostor vyhledávat citáty? Nechte to na mě, vyhledám ty nejlepší hlášky z vašeho oboru, včetně autorů a vše zpracuji do grafické podoby.

Vizuální tipy a zajímavosti z oboru

Dejte svým fanouškům na sociálních sítích najevo, že nejste jen obyčejným přeprodejcem zboží, ale že máte také přehled v oboru. Vedle nabídky produktů nebo citátů také své fanoušky vzdělávejte třeba pomocí vizuálních tipů. Chcete připravit informace a zpracovat obsah do vizuální podoby? Rád vám pomohu, kontaktujte mě. 

Infografiky jsou populární

Máte k dispozici zajímavé údaje ze svého e-shopu, které byste chtěli zveřejnit? Byl uplynulý rok pro vás úspěšným a chcete sdílet radost s fanoušky? Máte dvě možnosti, buď vytvořit obyčejný textový příspěvek a nebo data prezentovat v podobě infografiky. Jaká forma bude úspěšnější a fanoušci ji budou více sdílet?  

Jiří Mareš

V oblasti grafiky a designu se pohybuji od roku 2010 a mám za sebou značné množství úspěšně odvedených projektů a to zejména pro internetové prodejce.

Zaujalo vás mé portfolio? Neváhejte mě kontaktovat!

me@jirimares.com

sledujte mě na sociálních sítích