Grafický návrh loga

Navrhnu vám nové a zároveň kreativní logo vašeho e-shopu. Loga vytvářím standardně ve vektorech a exportuji do formátů pro použití v rámci internetu a nebo na tiskovinách. Mohu zpracovat i grafický manuál loga ve formátu PDF.
Poslat poptávkuDalší grafické služby

Navrhnu vám logo na míru

Specializujete se jen úzce na prodej určitých produktů v e-shopu? Vytvořím vám jedinečné logo na míru, které vás odliší od konkurence, ať už se zaměřujete na prodej hodinek, dámské módy nebo třeba elektroniky. Zašlete mi vaší představu a bližší informace a domluvíme se na spolupráci.

Logo musí být kreativní

Součástí kvalitního loga je nápad nebo myšlenka. Klientům společně s návrhem zasílám také krátké vysvětlení mého záměru. Tedy jak jsem došel ke grafickému symbolu nebo k celkové koncepci logotypu. Při grafickém návrhu mimo jiné také vycházím z toho, že logo musí být snadno zapamatovatelné, ale také dobře použitelné na různě barevných podkladech. Loga proto dodávám většinou v základní barevné verzi, dále v odstínech šedi nebo v inverzní variantě.

Začínáte s e-shopem? Pomohu vám.

Teprve budujete nový e-shop a ještě nemáte jasno nad názvem firmy? Rád vám pomohu vymyslet nový název, který bude jedinečný a snadno zapamatovatelný. Třeba podobně, jako jsem řešil u při spouštění úplně nového internetového obchodu MODION.

Grafický manuál loga

Zpracuji vám také kompletní grafický manuál loga, kde budou stanovené ochranné zóny loga, definované barvy a další pravidla pro správné používání logotypu. V jednotném vizuálním stylu vám také zpracuji ostatní firemní dokumenty, od vizitek, přes letáky, až třeba po roll-upy jako jsem například vytvářel logo manuál Asociace pro elektronickou komerci (APEK).

Chcete navrhnout nové logo? Kontaktujte mě.

Vypracuji vám nezávaznou cenovou nabídku a domluvíme se na spolupráci.

8 + 6 =

Jiří Mareš

V oblasti grafiky a designu se pohybuji od roku 2010 a mám za sebou značné množství úspěšně odvedených projektů a to zejména pro internetové prodejce.
Zaujalo vás mé portfolio? Neváhejte mě kontaktovat!

+ 420 723 917 354
me@jirimares.com

sledujte mě na sociálních sítích