Grafický návrh loga

Navrhnu vám nové a zároveň kreativní logo vašeho e-shopu. Loga vytvářím standardně ve vektorech a exportuji do formátů pro použití v rámci internetu a nebo na tiskovinách. Mohu zpracovat i grafický manuál loga ve formátu PDF.
Poslat poptávkuDalší grafické služby

Navrhnu vám logo na míru

Specializujete se jen úzce na prodej určitých produktů v e-shopu? Vytvořím vám jedinečné logo na míru, které vás odliší od konkurence, ať už se zaměřujete na prodej hodinek, dámské módy nebo třeba elektroniky. Zašlete mi vaší představu a bližší informace a domluvíme se na spolupráci.

Logo musí být kreativní

Součástí kvalitního loga je nápad nebo myšlenka. Klientům společně s návrhem zasílám také krátké vysvětlení mého záměru. Tedy jak jsem došel ke grafickému symbolu nebo k celkové koncepci logotypu. Při grafickém návrhu mimo jiné také vycházím z toho, že logo musí být snadno zapamatovatelné, ale také dobře použitelné na různě barevných podkladech. Loga proto dodávám většinou v základní barevné verzi, dále v odstínech šedi nebo v inverzní variantě.

Začínáte s e-shopem? Pomohu vám.

Teprve budujete nový e-shop a ještě nemáte jasno nad názvem firmy? Rád vám pomohu vymyslet nový název, který bude jedinečný a snadno zapamatovatelný. Třeba podobně, jako jsem řešil u při spouštění úplně nového internetového obchodu MODION.

Grafický manuál loga

Zpracuji vám také kompletní grafický manuál loga, kde budou stanovené ochranné zóny loga, definované barvy a další pravidla pro správné používání logotypu. V jednotném vizuálním stylu vám také zpracuji ostatní firemní dokumenty, od vizitek, přes letáky, až třeba po roll-upy jako jsem například vytvářel logo manuál Asociace pro elektronickou komerci (APEK).

Obvyklá cena grafického návrhu loga

Loga vytvářím ve třech cenových relacích, před realizací Vám rád vypracuji podrobnou cenovou nabídku.

Premium

3 grafické návrhy
až 5 kol připomínek
Barevná varianta
Černobílá varianta
Inverzní varianta
4 formáty (JPG, PNG, PDF, AI)
Logomanuál v PDF

cena od 18 000 Kč

Standard

2 grafické návrhy
až 3 kola připomínek
Barevná varianta
Černobílá varianta
Inverzní varianta
4 formáty (JPG, PNG, PDF, AI)

cena 8 000 Kč

Basic

1 grafický návrh
až 2 kola připomínek
Barevná varianta


3 formáty (JPG, PNG, PDF)

cena 5 000 Kč

Jiří Mareš

V oblasti grafiky a designu se pohybuji od roku 2010 a mám za sebou značné množství úspěšně odvedených projektů a to zejména pro internetové prodejce.

Zaujalo vás mé portfolio? Neváhejte mě kontaktovat!

me@jirimares.com

sledujte mě na sociálních sítích