Grafické úpravy na Shoptetu

Provozujete e-shop na krabicovém řešení typu Shoptet? Vybranou šablonu e-shopu vám upravím, včetně nového grafického zpracování všech bannerů, pozadí a dalších částí grafiky, mrkněte na vybrané ukázky upravených šablon.
Poslat poptávkuDalší grafické služby

Úpravy všech typů šablon

Vybrali jste si šablonu Rock, Pop, Tango, či Classic? Nebo naopak vůbec nemáte tušení, pro kterou šablonu se rozhodnout v administraci Shoptetu? Rád vám pomohu nejen s výběrem vhodné šablony pro váš e-shop, ale také s celkovými úpravami grafiky šablony.

Šablona Classic se hodí i pro velké e-shopy

Máte větší e-shop s množstvím nabízeného zboží? Pak jste možná přemýšleli o šabloně Classic pro kterou je typické horizontální rozbalovací menu s nabídkou dalších podkategorií. Pokud však máte na e-shopu značné množství hlavních kategorií, pak bude lepší zvolit vertikální uspořádání, podobně jako jsem řešil pro e-shop Písecké lůžkoviny. 

Prodáváte jen jeden produkt?

Pak oceníte šablonu ECHO, kterou Shoptet připravil přímo pro jednoproduktové e-shopy. Můžete nabízet samozřejmě i více variant zboží, podobně jako jsem řešil grafiku e-shopu pro prodej suchého ledu.

Chcete upravit grafiku šablony na Shoptetu? Kontaktujte mě.

Vypracuji vám nezávaznou cenovou nabídku a domluvíme se na spolupráci.

8 + 3 =

Jiří Mareš

V oblasti grafiky a designu se pohybuji od roku 2010 a mám za sebou značné množství úspěšně odvedených projektů a to zejména pro internetové prodejce.
Zaujalo vás mé portfolio? Neváhejte mě kontaktovat!

+ 420 723 917 354   (Po-Pá: 13:00–18:00)
me@jirimares.com

sledujte mě na sociálních sítích