Grafické úpravy na Shoptetu

Provozujete e-shop na krabicovém řešení typu Shoptet? Vybranou šablonu e-shopu vám upravím, včetně nového grafického zpracování všech bannerů, pozadí a dalších částí grafiky, mrkněte na vybrané ukázky upravených šablon.
Poslat poptávkuDalší grafické služby

Úpravy všech typů šablon

Vybrali jste si šablonu Rock, Pop, Tango, či Classic? Nebo naopak vůbec nemáte tušení, pro kterou šablonu se rozhodnout v administraci Shoptetu? Rád vám pomohu nejen s výběrem vhodné šablony pro váš e-shop, ale také s celkovými úpravami grafiky šablony.

Potřebujete rozsáhlejší úpravy?

Pomohu vám i s úpravami všech další informačních podstránek, podobně jako jsem realizoval pro e-shop s nabídkou stolních fotbálků. Kreativně zpracovaná titulní stránka opravdu nestačí. Zpracuji vám i stránky věnované možnostem dopravy, platby, představení firmy na podstránce o nás nebo zpracuji kontaktní stránku včetně vašich profilových fotografií.

SMARTOMAT

Logo, brand manuál a nový design e-shopu?

Rozjíždíte nový projekt a potřebujete upravit grafiku šablony a také navrhnout firemní identitu? Pomohu vám s návrhem loga, tvorbou logo manuálu a samozřejmě také kompletní úpravou Shoptet šablony, ať už se rozhodnete pro prodej na českém nebo na některém ze zahraničních trhů, podobně jako jsem řešil kompletně všechny e-shopy a firemní identitu značky SMARTOMAT.

Chcete upravit grafiku šablony na Shoptetu? Kontaktujte mě.

Vypracuji vám nezávaznou cenovou nabídku a domluvíme se na spolupráci.

14 + 5 =

Jiří Mareš

V oblasti grafiky a designu se pohybuji od roku 2010 a mám za sebou značné množství úspěšně odvedených projektů a to zejména pro internetové prodejce.
Zaujalo vás mé portfolio? Neváhejte mě kontaktovat!

+ 420 723 917 354   (Po-Pá: 13:00–18:00)
me@jirimares.com

sledujte mě na sociálních sítích

Do konce roku 2021 jsem plně vytížený prací pro stávající klienty. Nové projekty tak z kapacitních důvodů nepřijímám.
This is default text for notification bar