Grafický návrh letáků

Potřebujete graficky zpracovat letáky, visačky, hlavičkové papíry nebo třeba roll-up pro prezentaci na výstavách a dalších akcích? Navrhnu vám požadované tiskoviny a případně mohu také zajistit kompletní výrobu u partnerské tiskárny se kterou dlouhodobě spolupracuji.
Poslat poptávkuDalší grafické služby

Propagujte e-shop také offline

Investovali jste zatím jen do online propagace ať už formou bannerů nebo kampaní na Facebooku? Nezapomeňte propagovat svůj e-shop také v offline světě. Chystá se nějaká akce v okolí? Máte blízko školu a nabízíte produkty určené pro mládež? Oslovte cílovou skupinu letáčkem, navrhnu vám kreativní řešení na míru, podobně jako jsem třeba řešil pro fitness produkty.

Poděkujte za nákup v e-shopu

Dejte najevo svým zákazníkům, že vám na nich záleží a mohou se na vás kdykoliv obrátit, ať už pro radu nebo v případě problémů se zbožím. Vložte do zásilky společně se zbožím také letáček, kde poděkujete za nákup a zároveň je informujete třeba o možnosti pozáručního servisu, který nabízíte.

Rozjeďte lokální marketing

Otevřeli jste novou kamennou pobočku nebo stěhujete prodejnu na úplně novou adresu? Informujte okolí, kde vás najdou skrze letáček. V rámci lokálního marketingu máte příležitost oslovit nové zákazníky a připravit pro ně třeba malou drobnost na prodejně.

Jiří Mareš

V oblasti grafiky a designu se pohybuji od roku 2010 a mám za sebou značné množství úspěšně odvedených projektů a to zejména pro internetové prodejce.

Zaujalo vás mé portfolio? Neváhejte mě kontaktovat!

me@jirimares.com

sledujte mě na sociálních sítích