Tvorba venkovní reklamy

Hledáte další způsoby propagace vašeho e-shopu? Vedle bannerů, Facebook kampaní nebo newsletterů se zaměřte také na offline prostředí. Pomohu vám s vytvořením grafiky roll-upů, výstavních stánků, reklamních plachet nebo navrhnu novou tvář vaší kamenné prodejny.
Poslat poptávkuDalší grafické služby

Vytvořím vám novou grafiku prodejny

Chystáte se otevřít novou kamennou pobočku? Nevyhovuje vám už stávající grafika výlohy a venkovního poutače? Navrhnu kompletně nový vzhled venkovní části prodejny, ať už se bude jednat o výlohy nebo třeba polepy vstupních dveří. Zároveň vám také rád pomohu s další grafikou, třeba tiskovinami v podobě cenovek, letáků, popisků cedulí atd.

Reklamní plachty na plot

Díky odolnému materiálu a otvorům pro snadné uchycení jsou reklamní plachty použitelné prakticky kdekoliv. Zejména na sportovních akcích jsou často využívané na mobilních hrazeních a své uplatnění najdou také jako součást oplocení areálu prodejny nebo výdejního místa. Potřebujete vytvořit grafický návrh reklamní plachty? Kontaktujte mě s bližšími informacemi a domluvíme se na spolupráci.

Grafika veletržního stánku

Zúčastňujete se v roli vystavovatele odborných konferencí nebo veletrhů? Potřebujete novou grafiku pro váš výstavní stánek? Rád vám pomohu. Stačí jen když mi pošlete fotky stánku, rozměry a o zbytek už se postarám, podobně jako při spolupráci s APEKem, kdy jsem navrhoval grafiku stránku pro konferenci E-shop summit & Expo.

Roll-Up jako další forma propagace

Roll-upy jsou jednou z nejpoužívanějších forem indoorové reklamy, zejména na veletrzích, či konferencích nebo jako součást výstavních stánků. Roll-up můžete mít trvale také uvnitř své kamenné prodejny, záleží jen na vás. Grafiku vám navrhnu ve standardním rozměru, zašlete mi bližší informace a dáme hlavy dohromady. 

Jiří Mareš

V oblasti grafiky a designu se pohybuji od roku 2010 a mám za sebou značné množství úspěšně odvedených projektů a to zejména pro internetové prodejce.

Zaujalo vás mé portfolio? Neváhejte mě kontaktovat!

me@jirimares.com

sledujte mě na sociálních sítích