Grafika Facebook stránky

Úvodní koláž na Facebooku, Twitteru a dalších sociálních sítích je místem, kde můžete v krátkosti představit váš e-shop nebo upozornit návštěvníky na probíhající slevy a další akce. Zároveň firemní profil vizuálně odlišíte od ostatních prodejců a podpoříte svojí značku i na sociálních sítích. Vedle úvodní grafiky vám také mohu zpracovat různé citáty nebo zajímavé tipy ve vizuální podobě.
Poslat poptávkuDalší grafické služby

Upoutejte pozornost návštěvníků

Úvodní grafické koláže na Facebook navrhuji většinou v tematickém zaměření, tedy aby příchozím návštěvníkům bylo na první pohled zřejmé, jaké zboží e-shop nabízí. Grafika v záhlaví Facebook stránky je vlastně jediným místem, které může firemní prezentaci odlišit od tisíců dalších.

Prezentujte hlavní výhody

Nabízíte dopravu zdarma, zákaznický servis nebo jste získali na Heurece titul Ověřeno zákazníky? Informujte o všem své fanoušky a příchozí návštěvníky. Zapracuji vám všechny výhody do přehledné prezentace, která bude součástí úvodní stránky na Facebooku.

Bavte a vzdělávejte své fanoušky

Netlačte na pilu a zbytečně nezahalcujte fanoušky jen samým akčním zbožím, co právě nabízíte v e-shopu. Příspěvky různě prokládejte i zajímavým obsahem, třeba vizuálními citáty nebo různými tipy z vašeho oboru. Je to obsah, který lidé na sociálních sítích rádi sdílejí se svými přáteli. Rád vám pomohu s kompletním zpracováním obsahu do vizuální podoby, kontaktujte mě a společně najdeme nejlepší řešení.

Propagujte jen vybrané produkty

Nemá smysl denně sdílet desítky produktů na Facebooku, to akorát zahltíte své fanoušky a riskujete, že přestanou vaší stránku sledovat. Nejlepší je dodržet určitý poměr v publikování příspěvků a to 40:40:20. Tedy čtyřicet procent vlastní obsah, dalších 40% cizí obsah a zbývajících 20 procent propagace zboží. Vyberte si konkrétní produkty, které chcete propagovat a grafické zpracování už nechte na mně. 

Jiří Mareš

V oblasti grafiky a designu se pohybuji od roku 2010 a mám za sebou značné množství úspěšně odvedených projektů a to zejména pro internetové prodejce.

Zaujalo vás mé portfolio? Neváhejte mě kontaktovat!

me@jirimares.com

sledujte mě na sociálních sítích