Grafický návrh vizitek

Vizitka by měla odpovídat jednotnému vizuálnímu stylu e-shopu, aby celkově podpořila váš brand. Přeplácaná a chaoticky rozvržená vizitka neplní svůj účel a hrozí, že dříve nebo později skončí v koši. Navrhnu vám netradiční řešení, třeba v kombinaci se slevovým poukazem, který bude zákazníky motivovat k dalšímu nakupování.
Poslat poptávkuDalší grafické služby
Z

Správná vizitka buduje důvěru

Přiložte vizitku do balíku společně se zbožím, zákazníkovi dáte najevo, že v případě problémů jste připraveni pomoci, neschovávejte se za kontaktní údaje uvedené někde na e-shopu.
Z

Spokojený zákazník vás rád doporučí

Do zásilky dejte více vizitek, pokud bude zákazník spokojený s kvalitou vašich služeb, vizitky rozdá svým přátelům a máte tak šanci získat nové zákazníky.

Z

Propagace e-shopu i mimo internet

Chystáte se na nějakou akci v okolí nebo potřebujete oslovit zákazníky v nejbližším okolí? Vizitka společně s letáčkem je skvělým řešením jak propagovat vlastní e-shop v offline světě. 

Některé údaje je zbytečné uvádět

Vizitka o standardním rozměru je poměrně omezeným prostorem pro kontaktní údaje a nemá smysl zde uvádět zbytečnosti. Nejčastěji se setkávám s tím, kdy klienti chtějí zapracovat na vizitku fax, IČO nebo uvést celou adresu. Pokud e-shop nemá vlastní kamennou prodejnu a na adrese se nachází jen bydliště prodejce, pak je zbytečné tyto údaje uvádět na vizitce.

Netradiční řešení na výšku

Nikde není psáno, že vizitka musí být orientovaná jen na šířku. V poslední době jsou v kurzu i vizitky navržené na výšku, ostatně někdy je to lepší řešení s ohledem na rovržení kontaktních údajů a samotného loga, třeba jako jsem řešil vizitky pro APEK – Asociaci pro elektronickou komerci.

Kreativní využití zadní strany

Jak motivovat zákazníky dalšímu k nákupu v e-shopu pomocí vizitky? Na zadní straně může být například kód pro uplatnění slevy ve výši několika procent nebo QR kód a základní přehled nabízených produktů v e-shopu. Možností je celá řada, pokud vás podobné řešení zaujalo, kontaktujte mě a navrhnu vám vizitku přímo na míru.

Obvyklá cena grafického návrhu

Pokud byste měli zájem o kompletní výrobu vizitek, mohu zajistit u mé partnerské tiskárny.

Jednostranná vizitka

1 grafický návrh
až 3 kola připomínek
realizace 3 pracovní dny
výstup v tiskovém PDF

cena návrhu 1 875 Kč

Oboustranná vizitka

1 grafický návrh
až 3 kola připomínek
realizace 3 – 5 pracovních dnů
výstup v tiskovém PDF

cena návrhu 2 625 Kč

Vizitka s jinými údaji

1 návrh (např. pro kolegu)
až 3 kola připomínek
+1 pracovní den / varianta
výstup v tiskovém PDF

+375 Kč / +750 Kč (varianta)

Jiří Mareš

V oblasti grafiky a designu se pohybuji od roku 2010 a mám za sebou značné množství úspěšně odvedených projektů a to zejména pro internetové prodejce.

Zaujalo vás mé portfolio? Neváhejte mě kontaktovat!

me@jirimares.com

sledujte mě na sociálních sítích