Grafický návrh visaček

Potřebujete vytvořit grafický návrh visaček? Máte vlastní prodejnu a přemýšlíte nad tím, jak předat zákazníkům důležité informace k produktům? Navrhnu vám visačky, cenovky nebo malé letáčky a to kompletně na míru. Mohu také zajistit kompletní výrobu u partnerské tiskárny se kterou dlouhodobě spolupracuji.
Poslat poptávkuDalší grafické služby

Ochraňte si zboží originální visačkou

Dělají si zákazníci z vašeho e-shopu bezplatnou půjčovnu? Zakoupí si plesové šaty a vrátí je nazpátek znehodnocené? Jednou z možností, jak si můžete ochránit zboží je pomocí visaček. Mějte originální visačky, ideálně ještě s vlastním splintem a připněte je na viditelné místo. Protřelá zákaznice pak těžko vyrazí na ples s visačkou na zádech. Samozřejmě záleží také, jak si v tomhle směru upravíte obchodní podmínky. Pokud byste chtěli vytvořit grafický návrh, jsem Vám k dispozici.

Snadno odlišíte jednotlivé zboží

Visačka má především informační hodnotu nejen pro vaše zákazníky, ale i pro vás samotné. Třeba když se specializujete na prodej kadeřnických nůžek, snadno si pomocí visaček označíte jednotlivé nůžky na skladě. Chcete zákazníky informovat o materiálovém složení, či upozornit na hlavní výhody daného produktu? Pak je visačka ideálním řešením. Máte-li zájem o grafický návrh, kontaktujte mě a domluvíme se na spolupráci.

Velikostní tabulka na visačkách

Pokud odebíráte produkty ze zahraničí, je dost možné, že výrobce používá úplně jiné značení velikostí nebo v horším případě na zboží neuvádí žádné informace. Řešením je vlastní visačka třeba s velikostní tabulkou, kde si můžete označit danou velikost. 

Designové cenovky

Provozujete vedle e-shopu také vlastní kamennou prodejnu, kde si mohou zákazníci prohlédnout nabízené zboží a případně rovnou zakoupit? Nevěřili byste, jak taková designová cenovka pozvedne celou výstavku zboží. Rád pro vás připravím grafický návrh na míru.

Letáčky ve stojánku místo visaček

U některých druhů zboží zkrátka není možné používat visačky, typicky třeba u mobilních telefonů. Máte-li vlastní kamennou prodejnu a rádi byste zákazníky informovali o parametrech zboží, pak je ideálním řešením letáček ve stojánku nebo spíše taková větší cenovka. 

Jiří Mareš

V oblasti grafiky a designu se pohybuji od roku 2010 a mám za sebou značné množství úspěšně odvedených projektů a to zejména pro internetové prodejce.
Zaujalo vás mé portfolio? Neváhejte mě kontaktovat!

+ 420 723 917 354   (Po-Pá: 13:00–18:00)
me@jirimares.com

sledujte mě na sociálních sítích

Velmi si vážím Vašeho velkého zájmu o mé grafické služby, ale na rok 2023 mám již spoustu práce pro stávající klienty a nové projekty tak z kapacitních důvodů nepřijímám.
Na rok 2023 mám již spoustu práce a nové projekty tak z kapacitních důvodů nepřijímám.