Bannery do e-shopu

Prodáváte v e-shopu zajímavé produkty, ale zákazníci o nich zatím nevědí? Využijte titulní stránku webu a propagujte novinky v úvodním slideru nebo v postranním panelu. Pokud třeba nabízíte dopravu zdarma a další bonusy pro nakupující, zpracuji vám vše do bannerů. Mrkněte na mé reference jak obvykle řeším propagaci v rámci e-shopu.
Poslat poptávkuDalší grafické služby

Zvýrazněte výhody nákupu u vás

Nabízíte v e-shopu dopravu zdarma od určité hodnoty objednávky nebo máte zřízenou kamennou prodejnu, kde si mohou zákazníci vyzvednout zakoupené zboží? Upozorněte na tyto výhody nákupu návštěvníky stránek a to ideálně pomocí bannerů na titulní stránce, ale také zejména v detailu produktu.

Využijte úvodní slider na e-shopu

Většina e-shopových řešení umožňuje na titulní stránku umístit slider nebo-li automatický rotátor bannerů. Je to ideální místo, kde můžete příchozí návštěvníky stránek upozornit na zboží v akci nebo kategorie produktů, které odpovídají aktuální sezóně nákupů. Do grafiky banneru vám zapracuji obrázky produktů nebo tematicky zaměřené fotky z mé partnerské fotobanky.

Vytvořte si z bannerů rozcestník

Na titulní stránce nemusíte mít jen úvodní slider, ale některé systémy umožňují propagovat vybrané produkty nebo kategorie ve formě rozcestníku. Na hlavní stránce tak návštěvníkům naservírujete vybrané produkty a další nabízené služby třeba ve formě dopravy zdarma. 

Jiří Mareš

V oblasti grafiky a designu se pohybuji od roku 2010 a mám za sebou značné množství úspěšně odvedených projektů a to zejména pro internetové prodejce.

Zaujalo vás mé portfolio? Neváhejte mě kontaktovat!

me@jirimares.com

sledujte mě na sociálních sítích