Pár slov o mně …

Zdravím vás, jmenuji se Jiří Mareš a grafickým designem se živím a bavím zároveň již od roku 2010. Specializuji se zejména na oblast e-commerce, kdy externě spolupracuji s e-shopisty od jednotlivců, přes malé i střední firmy. 

Rád čelím velkým výzvám, ale také dokáži říci NE poptávkám, které jsou mimo mé zaměření. S většinou klientů spolupracuji na dálku, kdy naším hlavním komunikačním nástrojem jsou e-maily nebo telefon. Pracuji v nástrojích od Adobe (Photoshop, Fireworks, Illustrator, InDesign) a nově také rozšiřuji portfolio grafických aplikací o hodně povedený Affinity Designer. 

Většinu poptávek Vám dokáži nacenit předem, vše se odvíjí od mé hodinové sazby, která je aktuálně pro všechny klienty stejná a to 750 Kč/hod. (nejsem plátce DPH). Veškerou práci si měřím v aplikaci Clockify, mohu tak klientům dodat i report odvedené práce.

Spolupráce s Jiřím Marešem si nesmírně vážíme. Po celou dobu probíhalo vše na profesionální úrovni, příjemná komunikace a grafické návrhy, které překonaly naše představy. Pokud váháte, jestli ho oslovit neváhejte a udělejte to.
My rozhodně nelitujeme!

Kristýna Malíková

majitelka internetového obchodu Faverion.cz

Chcete také se mnou spolupracovat?

Jiří Mareš

V oblasti grafiky a designu se pohybuji od roku 2010 a mám za sebou značné množství úspěšně odvedených projektů a to zejména pro internetové prodejce.
Zaujalo vás mé portfolio? Neváhejte mě kontaktovat!

+ 420 723 917 354
me@jirimares.com

sledujte mě na sociálních sítích