Produktová Aukro šablona

Prodáváte zboží na Aukru? Chcete své nabídky odlišit od konkurence anebo sjednotit s designem e-shopu? Vytvořím vám kompletně na míru produktovou šablonu s ohledem na tematickém zaměření vašeho prodeje. Napište mi a domluvíme se na spolupráci.
Poslat poptávkuDalší grafické služby
Z

Vizuálně odlišíte nabídky od konkurentů

Detail každé nabídky na Aukru je pro všechny prodejce stejný a jedinou možností jak se odlišit od ostatních prodejců je použitím grafické šablony. Na Aukru máte možnost své nabídky obohatit o grafické šablony a veškeré informace pro zákazníky prezentovat v přehledné formě.

Z

Zvýšíte důvěryhodnost na Aukru

Obyčejné nabídky bez grafiky působí amatérsky a příliš nezvyšují důvěru u potencionálních zákazníků. Pomohu vám po vizuální stránce, aby jste na Aukru prodávali jako skuteční profesionálové.

Z

Podpoříte svůj brand i na Aukru

Šablonu vám navrhnu v podobné stylu, jako jsou stránky vašeho e-shopu. Pokud již máte zavedenou značku, zákazníci vás snadno poznají i na Aukru.

Tematické zaměření šablony

Nabízíte mobilní telefony nebo dámskou, či pánskou módu? Na první pohled to musí být všem zřejmé. Aukro šablony proto nejčastěji vytvářím v tematickém zaměření, do návrhů zapracovám licencované obrázky z mé partnerské fotobanky. 

Přehledné uspořádání informací

Hlavním smyslem šablony je prezentovat firmu a nabízené produkty v jasné a přehledné formě. Dlouhé, nudné a nic neříkající texty zákazníky odradí. Při návrhu šablony se mimo jiné zaměřuji na přehlednou navigaci, rozcestník na vybrané kategorie, kde prodejce nabízí zboží. Klíčovou roli hrají také nejdůležitější informace pro nakupující, jako možnosti platby, dopravy nebo kontaktní údaje.

Chcete vytvořit Aukro šablonu? Kontaktujte mě.

Vypracuji vám nezávaznou cenovou nabídku a domluvíme se na spolupráci.

11 + 11 =

Jiří Mareš

V oblasti grafiky a designu se pohybuji od roku 2010 a mám za sebou značné množství úspěšně odvedených projektů a to zejména pro internetové prodejce.
Zaujalo vás mé portfolio? Neváhejte mě kontaktovat!

+ 420 723 917 354   (Po-Pá: 13:00–18:00)
me@jirimares.com

sledujte mě na sociálních sítích