SMARTOMAT

Hlavní specializací e-shopu SMARTOMAT je prodej chytrých hodinek, pro majitele e-shopu pana Radka Niševa jsem navrhl kompletně na míru nové dárkové poukazy a také sérii animovaných bannerů pro reklamní systémy Sklik a Google AdWords.

Klient: Radek Nišev
E-shop: www.smartomat.cz

Chci podobné řešení

Grafický návrh voucherů

Dárkové poukazy jsem vytvořil v elektronické a tištěné verzi, které bude klient nabízet v e-shopu pro své zákazníky. Jelikož e-shop funguje také na slovenském a polském trhu, vytvořil jsem i verze voucherů v polštině a slovenštině.

Bannery pro PPC

V rámci další spolupráce jsem navrhl také sérii bannerů k propagaci vybraných produktů v rámci PPC kampaní Sklik a Google AdWords. Jednalo se o animované bannery s jednoduchým přechodem, kde se střídaly vždy tři vybrané produkty.

Grafický návrh loga TimeKing

E-shop SMARTOMAT nenabízí jen chytré hodinky, ale také speciální automatické hodinky pod privátní značkou TimeKing, které nevyžadují baterii, ale nabíjí se obyčejným pohybem ruky. Logo jsem navrhl v odstínech zlaté, přičemž grafický symbol vyjadřuje pojem king, tedy král a písmeno K naopak značí ručičky hodinek.

Nový design Facebook stránky

Nově jsem také zpracoval úvodní grafickou koláž firemního profilu SMARTOMAT, kde kromě vybraných produktů nechybí ani krátké shrnutí hlavních výhod spojených s nákupem zboží na e-shopu.

Bannery do slideru

Pro vybrané chytré hodinky a další produkty z nabídky e-shopu jsem vytvořil nové bannery, které budou součástí úvodního slideru na titulní stránce e-shopu. 

Jiří Mareš

V oblasti grafiky a designu se pohybuji od roku 2010 a mám za sebou značné množství úspěšně odvedených projektů a to zejména pro internetové prodejce.
Zaujalo vás mé portfolio? Neváhejte mě kontaktovat!

+ 420 723 917 354
me@jirimares.com

sledujte mě na sociálních sítích