QuikSet s.r.o.

Pro společnost QuikSet s.r.o. jsem navrhl kompletně novou firemní identitu. Firma na Aukru a také v rámci vlastního e-shopu nabízí repasované mobilní telefony, zejména iPhony a příslušenství.

Klient: Ondřej Moulis
E-shop: www.quikset.cz
Facebook: @QuikSet.cz

Chci podobné řešení

Návrh loga a Aukro šablony

V logu jsem vystihl hlavní zaměření e-shopu, tedy prodej fitness dárkových předmětů, kde grafický symbol loga je složeninou činky a uzle znázorňující zároveň náznak srdce. Logo jsem klientovi dodal ve variantě názvu domény shopu a také v uvedené základní podobě.

Karta poděkování za nákup

Jak zákazníkům poděkovat za nákup? Třeba originální kartou nebo chcete-li letáčkem, který je součástí zásilky a informuje i o nově otevřených pobočkách v Plzni a Praze. Leták jsem navrhl ve formátu A5.

Letáček pro lokální marketing

K propagaci nově otevřené prodejny v Plzni jsem navrhl nové letáčky ve firemních barvách, které zároveň propagují i další nabízené služby pro zákazníky firmy.

Bannery do e-shopu

Hlavní výhody nákupu a vybrané produkty jsem zpracoval do přehledných bannerů, které jsou součástí úvodního karuselu.

Venkovní grafika prodejny

E-shop QuikSet.cz se během naší spolupráce rozrostl a majitel firmy otevřel první kamennou pobočku v Plzni. Navrhl jsem grafiku výloh obou výloh s propagací hlavních služeb shopu, kterými jsi prodej, servis a výkup iPhonů. 

Cenovky a informační letáčky

Společně s majitelem e-shopu jsme také zapracovali na nových cenovkách a informačních letáčcích, které jsou uvedené vždy u vystavených iPhonů.

Jiří Mareš

V oblasti grafiky a designu se pohybuji od roku 2010 a mám za sebou značné množství úspěšně odvedených projektů a to zejména pro internetové prodejce.
Zaujalo vás mé portfolio? Neváhejte mě kontaktovat!

+ 420 723 917 354
me@jirimares.com

sledujte mě na sociálních sítích