O2life.cz

Pro internetový obchod O2life.cz, který nabízí kosmetické produkty a doplňky stravy jsem upravil design šablony na platformě FastCentrik a také navrhl sérii bannerů k propagaci vybraných produktů na e-shopu a také na Facebooku.

Klient: Oldřich Kolek
E-shop: www.o2life.cz

Facebook: @o2lifeczsk

Chci podobné řešení

Grafická úprava Facebook stránky

Společně s grafikou e-shopu jsem také navrhl novou úvodní koláž pro Facebook stránku včetně vizuálních tipů a tematických citátů v jednotném grafickém stylu.

Úprava grafiky e-shopu O2life.cz

E-shop O2life.cz běží na platformě FastCentrik, která podobně jako další poskytovatelé umožňuje úpravy designu pomocí kaskádových stylů přímo v administraci. Společně s úpravami šablony jsem také navrhl bannery do hlavního karuselu a rozcestníku kategorií.

Návrh bannerů do e-shopu a PPC

Hlavní výhody nákupu v e-shopu O2life.cz a další zajímavosti shrnují tři bannery, které jsou součástí úvodního karuselu a v podobném stylu jsem navrhl i vizuální obsah pro sociální sítě a sadu bannerů k propagaci v rámci PPC kampaní.

Jiří Mareš

V oblasti grafiky a designu se pohybuji od roku 2010 a mám za sebou značné množství úspěšně odvedených projektů a to zejména pro internetové prodejce.
Zaujalo vás mé portfolio? Neváhejte mě kontaktovat!

+ 420 723 917 354
me@jirimares.com

sledujte mě na sociálních sítích