MODION

Hlavní doménou internetového obchodu MODION jsou plesové, společenské a svatební šaty. Majitelce firmy, paní Michaele Suchopárové jsem navrhl kompletně na míru logo a také produktovou šablonu pro prodej šatů na portále Aukro.cz.

Klientka: Michaela Suchopárová
E-shop: www.modion.cz

Chci podobné řešení

Návrh nové značky MODION

Klientka měla velmi zavedený e-shop s nabídkou plesových šatů, který však přestal fungovat vinou původního poskytovatele. Rozhodli jsme se pro kompletní rebranding, kdy jsem navrhl nový název shopu složeného ze slov MODA a FASHION, vznikla tak úplně nová značka MODION.

Tvorba Aukro šablony na míru

Na Aukru majitelka e-shopu nabízí vybrané šaty na denní nošení, dále společenské a plesové šaty. Navrhl jsem šablonu v tematickém zaměření, která jasně vystihuje úzké zaměření firmy.

Vizitky netradičně na výšku

Osobní vizitky jsem navrhl v netradičním řešení na výšku a to v jednostranné verzi, kde jsou uvedené pouze hlavní kontaktní údaje, vzhledem k tomu, že firma nedisponuje vlastní kamennou prodejnou.

Bannery do e-shopu

E-shop MODION běží na platformě Shoptet, kde součástí vybrané šablony je také úvodní slider. Bannery vytvářím průběžně k propagaci vybraných společenských šatů nebo přímo celé kategorie.

Jiří Mareš

V oblasti grafiky a designu se pohybuji od roku 2010 a mám za sebou značné množství úspěšně odvedených projektů a to zejména pro internetové prodejce.
Zaujalo vás mé portfolio? Neváhejte mě kontaktovat!

+ 420 723 917 354
me@jirimares.com

sledujte mě na sociálních sítích