LOPSTYLE

Prodejce Martin Nosek nabízí nově na Aukru kolekce dámské a pánské módy pod značkou LopStyle, firmě jsem navrhl nové logo a také produktovou Aukro šablonu kompletně na míru.

Klient: Martin Nosek
E-shop: www.lopstyle.cz

Facebook: @lopstylecz

Chci podobné řešení

Grafický návrh logotypu

Společně s grafickým zpracováním šablony pro Aukro jsem firmě LopStyle navrhl i nové firemní logo složené z názvu a grafického symbolu v základní a inverzní variantě. Samotný symbol značí průnik množin více kategorií, jelikož e-shop nabízí pánskou, dámskou módu a také řadu módních doplňků.

Tvorba šablony pro Aukro

LopStyle se zaměřuje nejen na prodej pánské a dámské módy, ale do své nabídky zahrnuje i módní doplňky. Vzhledem k tomu, že je to poměrně široký záběr, navrhl jsem produktovou šablonu v tematickém zaměření. Licencované fotografie v záhlaví tvoří úvodní koláž, společně s hlavní navigací na nejdůležitější odkazy v rámci Aukra.

Návrh bannerů do e-shopu

V české a anglické verzi jsem navrhl bannery k propagaci vybraných produktů na titulní stránce e-shopu Lopstyle.cz, jejíž součástí je také nový rozcestník vytvořený ze série menších bannerů. Zákazníkům tak usnadní přechod na vybrané produkty.

Vizuální obsah pro Facebook

Společně s novou úvodní grafikou na firemním Facebook profilu jsem také vytvořil sérii vizuálních citátů pro pobavení fanoušků e-shopu. Všechny citáty jsou na téma móda a krása.

Jiří Mareš

V oblasti grafiky a designu se pohybuji od roku 2010 a mám za sebou značné množství úspěšně odvedených projektů a to zejména pro internetové prodejce.
Zaujalo vás mé portfolio? Neváhejte mě kontaktovat!

+ 420 723 917 354
me@jirimares.com

sledujte mě na sociálních sítích