Levná dámská móda

Levná dámská móda je poměrně zavedený Aukro Shop, který nabízí především dámské oblečení a módní doplňky. Majitelka Aukro Shopu mne kontaktovala s požadavkem na vytvoření zcela nové Aukro šablony a také grafiky pro firemní Facebook stránku.

Klient: www.levnadamskamoda.cz

Facebook: @levnadamskamoda

Chci podobné řešení

Grafická úprava Facebook stránky

Levná dámská móda využívá sociální síť Facebook jako hlavní komunikační kanál a zákazníci se zde mohou dozvědět zajímavé novinky. Majitelka e-shopu projevila zájem o nové grafické zpracování úvodní koláže, kterou jsem posléze navrhl společně s designem propagačních bannerů.

Tvorba produktové Aukro šablony

Levná dámská móda nabízí velké množství produktů, a proto jsem navrhl šablonu včetně rozcestníku na hlavní prodejní kategorie, kterými jsou společenské šaty, hodinky & šperky a dámské kabelky.

Návrh bannerů do e-shopu

Vytvořil jsem grafické návrhy bannerů k propagaci vybraných kolekcí oblečení, bannery budou umístěné v karuselu na titulní stránce internetového obchodu Levná dámská móda.

Jiří Mareš

V oblasti grafiky a designu se pohybuji od roku 2010 a mám za sebou značné množství úspěšně odvedených projektů a to zejména pro internetové prodejce.
Zaujalo vás mé portfolio? Neváhejte mě kontaktovat!

+ 420 723 917 354
me@jirimares.com

sledujte mě na sociálních sítích