Fitness dárky

Náhrdelníky, náramky a další produkty pro fitness nadšence nabízí internetový obchod FitnessDarky.cz podnikatele Martina Muchy, pro kterého jsem navrhl nové firemní logo a také sérii bannerů k propagaci vybraného zboží.

Klient: Martin Mucha
E-shop: www.fitnessdarky.cz
Facebook: @fitnessdarky.cz

Chci podobné řešení

Grafický návrh loga e-shopu

V logu jsem vystihl hlavní zaměření e-shopu, tedy prodej fitness dárkových předmětů, kde grafický symbol loga je složeninou činky a uzle znázorňující zároveň náznak srdce. Logo jsem klientovi dodal ve variantě názvu domény shopu a také v uvedené základní podobě.

Dárkové vouchery

Pro majitele shopu jsem navrhl dárkové poukazy ve stejném stylu jako ostatní tiskoviny a to v několika hodnotách. Vouchery bude nabízet v e-shopu v elektronické verzi nebo také v tištěné variantě.

Řešení pro offline propagaci shopu

Pro účely propagace e-shopu ve fitness centrech jsem navrhl letáček ve formátu A6, jehož součástí je také slevový kupon na všechny výživové doplňky v e-shopu. Nechybí ani QR kód s přesměrováním na internetový obchod z mobilních zařízení.

Vizitka v oboustranné verzi

Dále jsem pro majitele e-shopu navrhl osobní vizitky s potiskem na obou stranách. Přední část tvoří základní kontakty, doplněné o tematickou fotografii na pozadí. Na zadní straně nechybí výpis vybraných produktů a uživatelů smarphonů mají možnost naskenovat QR kód pro přechod na stránky e-shopu.

Bannery do slideru

Klient provozuje svůj e-shop fitness-darky.cz na platformě Shoptet. Pro účely propagace vybraných produktů a dopravy zboží jsem navrhl jednoduché bannery do úvodního slideru a také do postranních panelů, které návštěvníky informují v kategoriích a na stránce s detailem produktu.

Návrh úvodní grafiky pro Facebook

Pro firemní profil na Facebooku jsem navrhl novou úvodní grafiku se shrnutím hlavních výhod při nákupu v e-shopu FitnessDarky.cz, dále jsem zpracoval motivační citáty z kategorie fitness a to ve vizuální podobě, které budou zároveň sloužit pro sdílení na Instagramu a dalších sociálních sítí.

Jiří Mareš

V oblasti grafiky a designu se pohybuji od roku 2010 a mám za sebou značné množství úspěšně odvedených projektů a to zejména pro internetové prodejce.
Zaujalo vás mé portfolio? Neváhejte mě kontaktovat!

+ 420 723 917 354
me@jirimares.com

sledujte mě na sociálních sítích