Faverion

Internetový obchod mé klientky Faverion.cz se zaměřuje na prodej bižuterie a módních doplňků. Produkty nabízí také na portále Aukro.cz, pro který jsem navrhl kompletně na míru produktovou Aukro šablonu a také nové firemní logo.

Klientka: Kristýna Malíková
E-shop: www.faverion.cz

Aukro: @faverion

Chci podobné řešení

Grafický návrh Aukro šablony

Design aukro šablony jsem navrhl v neutrálních barvách, tak aby v nabídce vynikly samotné produkty. V horní části šablony je dominantním prvkem tematická fotografie, která je zároveň hlavní identitou e-shopu Faverion.cz. Nechybí hlavní rozcestník na další nabízené produkty ve formě AukroWidgetu a také nejdůležitější informace pro zákazníky.

Grafický návrh loga Faverion

Před začátkem naší spolupráce internetový obchod Faverion.cz disponoval vlastním logem. Majitelka e-shopu se však rozhodla pro redesign své značky a společně s Aukro šablonou jsem navrhl nové firemní logo.

Grafická úprava e-shopu

Spolupráce pokračovala i v případě redesignu samotného e-shopu Faverion. Poskytovatel řešení společnost Atomer během roku rozšířila nabídku šablon v administraci a s Kristýnou Malíkovou jsme společně vybrali responzivní šablonu Chromium. Díky tomu, že poskytovatel umožňuje úpravy designu pomocí kaskádových stylů přímo v administraci, sjednotil jsem barvy boxů, menu a další části do firemních barev Faverionu. Zároveň jsem využil volný prostor na obou stranách pro zapracování tematických fotografií.

Jiří Mareš

V oblasti grafiky a designu se pohybuji od roku 2010 a mám za sebou značné množství úspěšně odvedených projektů a to zejména pro internetové prodejce.
Zaujalo vás mé portfolio? Neváhejte mě kontaktovat!

+ 420 723 917 354
me@jirimares.com

sledujte mě na sociálních sítích