APEK

Asociace pro elektronickou komerci (APEK) je nezávislá organizace, která podporuje rozvoj elektronického obchodu v ČR. Asociaci jsem vytvořil kompletně nové vizitky, roll-upy, dále jsem zpracoval grafický manuál loga a další různé tiskoviny.  

Klient: Jan Vetyška
Web: www.apek.cz

Chci podobné řešení

Grafický návrh vizitek

Samotné vizitky jsem navrhl v jednostranné verzi. Záměrně jsem se rozhodl zvolit netradiční řešení na výšku, které lépe koresponduje se samotným logotypem APEK. Na vizitku jsem zapracoval pouze základní kontaktní údaje, včetně adresy sídla.

Nové grafické zpracování roll-upu

APEK během roku pořádá několik seminářů pro členy asociace a také podporuje další akce v rámci e-commerce, kde pochopitelně nechybí propagace v rámci roll-upů. Vytvořil jsem kompletně novou grafiku reklamy a to hned v několika variantách.

Vytvoření logomanuálu APEK

Samotný web APEKu prošel výraznou grafickou změnou a bylo zapotřebí sjednotlit barevný styl ikon, logotypů a dalších značek, které APEK používá například pro označení certifikovaných obchodů. Vytvořil jsem tak kompletní logo manuál, kde jsou veškeré změny a nové uspořádaní zahrnuté.

Grafická úprava brožury APEKu

Společně za úspěchem v e-komerci je brožura, kde APEK shrnuje důležité milníky za uplynulé období.  Ve spolupráci s Janem Vetyškou jsme aktualizovali obsah o nové informace fotky, zároveň jsem také navrhl novou grafiku titulní stránky.

Bannery pro Facebook kampaně

APEK uspořádal konference pro e-shopisty na téma EET, kdy samotnou akci propagovali v rámci Facebook kampaní. Celkově jsem vytvořil několik sérií bannerů.

Jiří Mareš

V oblasti grafiky a designu se pohybuji od roku 2010 a mám za sebou značné množství úspěšně odvedených projektů a to zejména pro internetové prodejce.
Zaujalo vás mé portfolio? Neváhejte mě kontaktovat!

+ 420 723 917 354
me@jirimares.com

sledujte mě na sociálních sítích