QuikSet s.r.o.

Pro společnost QuikSet s.r.o. jsem navrhl kompletně novou firemní identitu. Firma na Aukru a také v rámci vlastního e-shopu nabízí repasované mobilní telefony, zejména iPhony a příslušenství.

Klient: QuikSet s.r.o.
E-shop: quikset.cz
Aukro profil: Quikset-CZ

Grafické zpracování Aukro šablony

S majitelem firmy, panem Ondřejem Moulisem jsme společně vypracovali řešení pro rozdělení mobilních telefonů do 4 hlavních kategorií. Jednotlivé kategorie určují míru opotřebení mobilních telefonů a veškeré podrobné informace jsou tak nedílnou součástí produktové Aukro šablony.

Informační stránka O nás

V podobném designu samotné šablony jsem zpracoval i stránku O nás, kde firma bude uvádět obchodní podmínky a další důležité informace pro zákazníky z Aukra.

quikset-aukro-sablona

Grafický návrh loga

Před začátkem spolupráce firma QuikSet s.r.o. nedisponovala žádným vlastním logem a proto majitel firmy Ondřej Moulis projevil zájem o nové grafické zpracování. Logo jsem vytvořil ve vektorovém formátu v základní barevné verzi se sloganem a dále v různých variantách pro užití na tmavém podkladu.

quikset-logo-zakladni
quikset-logo-inverzni

Grafické zpracování Facebook stránky a bannerů do e-shopu

Ve stejném grafickém stylu, jako jsem navrhl firmě Quikset s.r.o. produktovou Aukro šablonu, jsem také zpracoval firemní prezentaci na Facebooku. Firmě jsem také navrhl bannery sloužící k propagaci hlavních výhod nákupů v e-shopu společnosti Quikset s.r.o.

quikset-facebook
quikset-banner-01
quikset-banner-02

Grafický návrh letáků

Pro účely propagace nové kamenné prodejny iPhonů a také pozáručního servisu v Plzni jsem navrhl letáky ve formátu A6.

quikset-letak