Levná dámská móda

Levná dámská móda je poměrně zavedený Aukro Shop, který nabízí především dámské oblečení a módní doplňky. Majitelka Aukro Shopu, paní Lucie Susányiová mne kontaktovala s požadavkem na vytvoření zcela nové Aukro šablony a také informační stránky pro uvedení obchodních podmínek.

Klient: Lucie Susányiová
E-shop: www.levnadamskamoda.cz
Aukro: UtinaS
Facebook: facebook.com/levnadamskamoda

Grafický návrh Aukro šablony

Levná dámská móda nabízí velké množství produktů, a proto jsem navrhl šablonu včetně rozcestníku na hlavní prodejní kategorie, kterými jsou společenské šaty, hodinky & šperky a dámské kabelky.

Stránka O nás v podobném stylu

Abychom zákazníky Levné dámské módy příliš nezahltili množstvím textu, dohodli jsme se s paní Susányiovou, že veškeré podrobnější informace k možnostem platby uvedeme na příslušné stránce O nás.

levna-damska-moda-sablona-aukro-kompletni

Bannery do e-shopu

Vytvořil jsem grafické návrhy bannerů k propagaci vybraných kolekcí oblečení, bannery budou umístěné v karuselu na titulní stránce internetového obchodu Levná dámská móda.

levna-damska-moda-eshop-banner-01
levna-damska-moda-eshop-banner-02
levna-damska-moda-eshop-banner-03
levna-damska-moda-eshop-banner-04
levna-damska-moda-eshop-banner-05

Grafika pro Facebook

Levná dámská móda využívá sociální síť Facebook jako hlavní komunikační kanál a zákazníci se zde mohou dozvědět zajímavé novinky. Majitelka Aukro Shopu projevila zájem o nové grafické zpracování úvodní koláže, kterou jsem posléze navrhl společně s designem propagačních bannerů.