Faverion

Internetový obchod Faverion.cz se zaměřuje na prodej bižuterie a módních doplňků. Své produkty nabízí také na portále Aukro.cz.

Grafické zpracování Aukro šablony

Design aukro šablony jsem navrhl v neutrálních barvách, tak aby v nabídce vynikly samotné produkty. V horní části šablony je dominantním prvkem tematická fotografie, která je zároveň hlavní identitou e-shopu Faverion.cz. Nechybí hlavní rozcestník na další nabízené produkty ve formě AukroWidgetu a také nejdůležitější informace pro zákazníky.

Hodnocení od klientky

"Spolupráce s Jiřím Marešem si nesmírně vážíme. Po celou dobu probíhalo vše na profesionální úrovni, příjemná komunikace a grafické návrhy, které překonaly naše představy. Pokud váháte, jestli ho oslovit… neváhejte a udělejte to. My rozhodně nelitujeme!"

Kristýna Malíková
majitelka internetového obchodu Faverion.cz

faverion-sablona-aukro-kompletni

Grafický návrh loga

Před začátkem naší spolupráce internetový obchod Faverion.cz disponoval vlastním logem. Majitelka e-shopu se však rozhodla pro redesign své značky a společně s Aukro šablonou jsem navrhl nové firemní logo.

faverion-logo

Grafická úprava e-shopu

Spolupráce pokračovala i v případě redesignu samotného e-shopu Faverion. Poskytovatel řešení společnost Atomer během roku rozšířila nabídku šablon v administraci a s Kristýnou Malíkovou jsme společně vybrali responzivní šablonu Chromium. Díky tomu, že poskytovatel umožňuje úpravy designu pomocí kaskádových stylů přímo v administraci, sjednotil jsem barvy boxů, menu a další části do firemních barev Faverionu. Zároveň jsem využil volný prostor na obou stranách pro zapracování tematických fotografií.

Facebook grafika a bannery

E-shop Faverion.cz využívá ke komunikaci s fanoušky i sociální sítě Facebook, Twitter a Google+. Pro všechny firemní profily jsem navrhl úvodní koláž v podobném stylu jako Aukro šablona.

faverion-facebook-cover
faverion-banner-vernostni-program
faverion-banner-obecny